Hakkımızda

Özel Dental Clinic Gebze Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2018 yılı Ocak ayında faaliyet göstermeye başlamış, Dt. Bülent Akkaynak ve Dt. Yeşim Aliçay’ın uzun yıllara dayanan tecrübesi ile kurulmuştur. Polikliniğimiz dinamik, tecrübeli ve uzman kadrosuyla Ağız ve Diş Sağlığının tüm branşlarında (implantoloj, Peridontoloji, Ağız, Diş ve Çene cerrahisi, Endodenti, Pedodonti, Konservatif diş tedavisi, Protez, Radyoloji, Ortodozti) hizmet vermekteyiz.

 

Alanında 15 yıldan fazla tecrübeye sahip profesyonel diş hekimleri, yabancı dil bilen güler yüzlü diş hekimi asistanları ve çözüm odaklı uluslararası hasta departmanı kadrosuna sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Teknolojik, tıbbi techizat ve modern donanımlarla hastalarımıza kusursuz hizmet verebilecek altyapıya sahibiz. Kliniğimize geldiğinizde doğru yerde olduğunuzu hemen anlayacaksınız.  Tecrübemiz ve profesyonelliğimizin yanı sıra Türk misafirperverliğimizden de etkileneceksiniz.

 

Diş kliniğimiz Gebze’nin hareketli caddelerinde, tren istasyonuna yürüme mesafesinde ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Diş Kliniği Gebze’de son teknolojik sistemlerle donatılmış tedavi odalarımız, modern dekoru, hijyenik ve güvenli ortamı sayesinde kendinizi ayrıcalıklı ve rahat hissedeceksiniz.

 

Polikliniğimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

(0262) 643 78 00 - 08

Sorularınız için randevu alabilirsiniz.