İmplant Çayırova

İmplant Çayırova

İmplant, titanyum vücut dokularıyla etkileşime girmeyen ve dayanıklı oldukları için tercih edilmektedirler. İmplant Çayırova kliniğinde daha önce kaybedilmiş diş ve ya dişlerin en doğal şekilde ağız yapısını uygun ve diş rengine uygun şekilde implant yapılmaktadır.  Sabit ya da hareketli protez şekilde yapılan implantlar, çene kemiği sağlam ve uygun olduğu zaman kısa sürede çene kemiğine yerleştirilerek iyileşme süreci beklenir. İmplantların dayanıklı ve doğal diş yerini tutabilmesi için çene kemiğine vida yerleştirilir, yerleştirilen vidaların diş eti ve kemikle kaynayabilmesi için iyileşme süreci beklenerek en son protez diş takılır. İyileşme süreci bireyden bireye değişiklik gösterirken genel olarak 6-8 hafta süre tanınmaktadır.

İmplant Çayırova

İmplant Çayırova Kaybedilen Her Diş İçin İmplant Kullanımı

Önceden ya da yeni kaybedilen dişler için tek ya da yan yana implant uygulaması da yapılmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle diş görünümü bozmadan ve dişlere çengel atılmadan yan yana implant uygulaması yapılmaktadır. Herhangi bir zararı ve tehlikesi olmayan implantalar her yaşta bireylere yapılabilmektedir. Çene gelişimi tamamlayan ve diş gelişimini tamamlayan çocuklar içinde yapılabilir. İmplantlar( diş ekme, vidalı diş) olarak ta bilinmekteler. İmplant Çayırova ağız ve diş görünümüne estetik bir görünüm katmaktadır. İmplant tedavisinden önce hastanın diş eti hastalıkları kontrol edilmektedir. Yaşanan herhangi bir problem varsa ilk önce problem ortadan kaldırılarak implant tedavisine başlanmaktadır.

İmplant Avantajları

  • Hastaya çiğneme yeteneğini tekrar kazandırmak
  • Estetik görünüm sağlamak
  • Eksik dişin tamamlanmasıyla öz güven kazanma
  • Daha sağlıklı beslenme ve sindirim sistemi sağlığı kazandırma

İmplant tedavi fiyatları bireylerin ağzı ve diş kontrolleri sağlandıktan sonra belirlenmektedir. Tek diş implant ve birkaç diş implant olarak belirli fiyatlarda tedavilere başlanmaktadır. Bu tedavilerin ücretleri pahalı olması tek bir defa yapılmak ve sorun yaşamama garantili olmasına bağlanmaktadır. Tedavi sürecin uzunluğu ve bu süre içerisindeki ücretsiz kontroller göz önüne alındığında fiyatın yapılan dayanıklı diş ve tedavi hizmetiyle eş değer olduğu düşünülmektedir. İmplant Çayırova yaptığı diş tedavileri ve kontrolleri birebir iletişim güvencesiyle ağız ve diş implant hizmet vermektedir.

(0262) 643 78 00 - 08

Sorularınız için randevu alabilirsiniz.