Gebze Diş Polikliniği

Gebze Diş Polikliniği

Diş sağlığı her insan için oldukça önemli bir konudur. Ağız ve diş sağlığı konusunda sorunları bulunan kişiler keskin acılara ve ağrılara maruz kalabilmektedir. Sadece bununla da kalmayarak diş sorunları sonucunda diş kaybı gibi durumlarda maalesef sıkça yaşanan bir durumdur. İşte tam da bunlardan dolayı Gebze diş polikliniği olarak sizlere düzenli olarak diş kontrolü yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Polikliniğimiz bünyesinde yer alan uzman ekip arkadaşlarımız ile bu alanda sizlerin yanında yer alıyor ve tüm ağız sağlığı sorunlarınıza çare olmak için çalışıyoruz.

Gebze Diş Polikliniği

Diş Polikliniği Uygulamaları

Diş polikliniği uygulamalarımız siz hastalarımızın ağız ve diş sağlığını korumak amacıyla en iyi şekilde planlanarak yapılmaktadır. Ağız temizliğine önem vermek tek başına yeterli değildir. Hijyen konusunun yanı sıra gerekli önlemlerin göz ardı edilmesinden dolayı diş sağlığınızın bozulması ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu sebeplerden dolayı gerçekleştirdiğimiz tüm diş polikliniği uygulamalarımız hastalarımızın ağız sağlığını en iyi şekilde korumak ve bu doğrultuda önlemler almak amacıyla yapılmaktadır. Günümüzde meydana gelen diş çürüğü, diş kırılmaları ya da kanal tedavileri gibi çeşitli uygulamaları ile en iyi hizmeti sunmak amacıyla Gebze diş polikliniği olarak uzmanlığımızı sizlere sunuyoruz.

Diş Hekimliği Alanları

Polikliniğimiz doğrultusunda ağız ve diş sağlığı konusunda sizlere pek çok alanda hizmet sunmaktadır. Poliklinik bünyesinde her alanın farklı bir uzmanı bulunmaktadır. Bu uzman hekimler kendi alanlarında en iyi eğitimleri almış işinin ehli olduğunu kanıtlamış kişiler olmaktadır. Gebze diş polikliniği bünyesinde sunulan alanlar başlıca şu şekildedir; Endodonti, periodontoloji, pedodonti, ağız ve çene cerrahisi, implantoloji, protez, estetik uygulamalar ve ortodonti gibi pek çok ağız ve diş sağlığı alanında uzman hekimler bulunmaktadır.

Ağız ve diş sağlığı alanında sıkıntısı bulunan ya da tedbirlerini önceden almak isteyen herkesi polikliniğimize bekliyoruz. Uzman ekibimiz ve son teknoloji donanımlarımız ile size sunacağımız hizmetin en iyi şekilde olacağına dair hiçbir şüpheniz bulunmasın. Sizlere sunulan güler yüzlü, uzman hizmetimiz ile profesyonelliğimizi sizlere sunuyoruz. Sizler sağlıklı dişler için en kısa sürede polikliniğimiz iletişime geçerek randevunuzu oluşturmayı unutmayın.

(0262) 643 78 00 - 08

Sorularınız için randevu alabilirsiniz.