Gebze Diş Polikliniği

Gebze Diş Polikliniği

Son yıllarda moda akımı haline gelen gülüş tasarımı sonrası insanlar ağız sağlığı ve diş bakımı işlemlerine büyük önem vermektedir. Gebze diş polikliniği ile alacağınız çok kısa süren seanslar sonrasında istediğiniz gülüş tasarımına sahip olabilirsiniz. Diş polikliniklerinde önceki yıllarda sadece diş çekimi ve diş temizleme hizmetleri verilirken günümüzde ortodonti, periortodonti, implantasyon, protez ve diğer diş bakım hizmetlerinin hepsi verilmektedir. Diş hekimi ile görüşmeye gittiğinizde tüm istek ve şikâyetlerinizi net bir şekilde anlatmalısınız. Ağız yapınızın izin verdiği ölçüde diş hekimi diş sağlığınızı ve gülüş tasarımını yapar. İlerleyen teknoloji sayesinde uzun süren diş tedavileri yerini bir iki seanslık tedavi dönemlerine bırakmıştır.

Gebze Diş Polikliniği

Diş Estetiği Nedir?

Güzel bir gülüş, eksiksiz ve bembeyaz dişlerin olması için uygulanan genel olarak protezler yerleştirilen diş tedavisi türüne diş estetiği denir. Diş estetiği genel olarak bakıldığında çok kapsamlıdır ve Gebze diş polikliniği hizmeti ile diş sağlığınıza önem gösterebilirsiniz. Diş beyazlatma, diş kaplama ve ortodonti tedavileri de diş estetiğine girer. Diş estetiği tıbbi bir sorun olarak algılanmaz. Bu nedenle maliyetleri diğer diş tedavilerine göre yüksektir. Özellikle diş üzerine yapılan lamine ve porselen gibi kaplamaların maliyeti yüksektir. Uzun süren diş teli tedavilerine zaman ayırmak istemeyen kişiler için lamine, zirkonyum ve porselen kaplamalar yapılır. Bu kaplamalar için ilk seansta hastanın ölçüsü alınır. İkinci seansta kaplamalar takılır. Hasta kısa sürede mükemmel dişlere kavuşur. Bu işlemler için dişlerinizin üzerinden çok küçük bir tabaka kazınır ve yaprak şeklindeki kaplama malzemeleri yerleştirilir. Kaplamaların ömrü ortalama olarak 20 yıldır. İyi bakım ve düzenli temizlik sayesinde bu süreyi uzatabilirsiniz.

Diş Polikliniği Fiyatları

Gebze diş polikliniği uygulanan her işlemin fiyatları farklıdır. Diş çekimi, diş beyazlatma, kaplama işlemleri, implantasyon, yirmilik diş çekimi, diş taşı temizleme ve çene cerrahisi operasyonlarının ayrı fiyatlandırası bulunur. Ayrıca diş tedavisi fiyatları adrese ve döviz kurlarına göre de değişiklik gösterir. Bu nedenle diş tedavisi olmadan önce fiyat araştırması yapmanızı tavsiye ederiz. Özellikle implant ve protez tedavilerinde çok büyük fiyat farklılıkları ile karşılaşmanız mümkündür. Aynı hizmete fazla para ödememek için araştırma yapmanız önemlidir.

 

(0262) 643 78 00 - 08

Sorularınız için randevu alabilirsiniz.