Gebze Diş Polikliniği

Gebze Diş Polikliniği

Diş sağlığı alanında profesyonel hizmet anlayışını daha da güçlendiren Gebze Diş Polikliniği ile irtibata geçmek için telefonla arayabilir ya da tedavi noktalarına başvuru yapabilirsiniz. Online hizmetler sayesinde 7/24 bilgi alabileceğiniz diş merkeziniz aklınıza takılan tüm konularda sizleri aydınlatıyor. Ayrıca whatsapp uygulamasını kullanarak da pratik bir şekilde randevu oluşturabilir ve mesajlarınızı gönderebilirsiniz. Diş merkezi online adresini tıklamanız halinde ekrana gelen menüde ihtiyacınız olan hizmetleri konu başlıkları halinde bulabilirsiniz. Burada yer alan hakkımızda bölümünde klinik hizmetlerimiz ve tarihçemiz yer almaktadır. Ayrıca hekimler bölümünden doktor seçme hakkını kullanabilirsiniz.  Tedavi metotları ve ayrıntılı iletişim bilgilerini de aynı sayfa üzerinden rahatlıkla görebilirsiniz.

Gebze Diş Polikliniği

Diş Sağlığı ve Hizmet İçerikleri

Dişler çene kemiğine bağlı ve kavrama kapasitesi yüksek olan organlarımızdır. Bu önemli bir özelliktir, ancak böyle bir yapının çürümesi, şekil bozukluğuna uğraması ve bağlantı noktalarında yaşanan sıkıntıların titizlikle üzerinde durulması gerekir. İş bu kadar önemli olunca sağlığınızı emin ellere teslim etmeli ve bu konuda seçimlerinizi doğru yapmalısınız.  Doğru yönlendirmeleri ile size bu konuda yön gösteren Gebze Diş Polikliniği sayesinde tedavileriniz ile ilgili vereceğiniz her konuda içiniz rahat olacaktır. Diş fobisi, medikal malzemeler ve tedavi metotlarından kullanılan farklı yöntemler ile hizmetinizdedir. Ayrıca en güncel tedavi yöntemlerini yakından takip ederek ve hastalarına daha iyi hizmet vermeyi amaçlayan merkez, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

Diş Tedavi Metotları Arasında Neler Var?

Gebze Diş Polikliniği hizmetleri diş sağlığı konusunda en etkili tedavi yöntemlerini, bu tedaviler için kullanılan medikal malzemeler ile ağız diş çene hastalıkları ve cerrahisi, dental görüntülenme, dental implant, diş protezleri, endodonti, estetik diş hekimliği, ortodonti ve pedodonti alanında güncel uygulamaları hastaları üzerinde başarılı bir şekilde uyguluyor. Peridentoloji hizmetlerinin yanında çene eklem hastalıkları konusunda da etkili hizmet veren merkez, kalıcı yöntemlerle sağlıklı dişlere kavuşmanızı sağlıyor. Ayrıca diş ölçümlerinin yanında, diş tedavi fiyatlarında da araştırma yapmak, anlaşmalı sağlık kurumları hakkında bilgi almak ve ödeme seçenekleri konusunda da müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz.

(0262) 643 78 00 - 08

Sorularınız için randevu alabilirsiniz.