Diş Gebze

Diş Gebze

Dişler, vücudun en önemli parçalarıdır. Onların sayesinde konuşma ve beslenme gibi pek çok aktivite gerçekleşiyor. Dişler aynı zamanda görüntünün de düzgün olmasını sağlıyor. Dişler sıkıntı yarattığı zaman çok büyük sorunlar ortaya çıkıyor. Yemek yemekte zorlanma, konuşmada pelteklik ve görüntü bozukluğu ortaya çıkıyor.

Diş Gebze merkezlerinde bu durumlarda hastalara çeşitli tedaviler uygulayarak insanların eski sağlıklı görünümlerine kavuşmalarını sağlıyor. Diş kapsamında pek çok tedavi mevcuttur. İmplant, dolgu, diş çekimi, çene kırıkları tedavisi, çene tümörleri tedavisi, gömülü dişlerin çıkarılması, çene kisti tedavisi, diş iltihabı tedavisi, protez, estetik uygulamalar, köprü uygulaması, diş beyazlatma, diş temizleme ve çocuk diş kökleri tedavisi gibi işlemler Gebze Diş Hastanesinde yapılıyor.

Diş Gebze

İmplant Tedavisi Uzman Alan

Diş Gebze merkezlerinde implant tedavisine yönelik uzman hekimler bulunuyor. Bu hekimler implant üzerine gereken tüm eğitimleri almış ve tedavide %90 başarı sağlıyorlar. Implant eksik dişleri tamamlayan vidalara verilen isimdir. Uzun yıllar boyu rahatlıkla kullanılabilir. İmplant dişler doğal diş görünümdedir.

Gebze Diş Hastanesinin yaptığı implant tedavisi sayesinde doğal dişlerinizle neler yapabiliyorsanız implant dişlerinizle de aynısını yapabiliyorsunuz. İmplant dişler vida ile damağa tutturulur fakat gözünüz korkmasın çünkü bu işlem lokal anestezi altında yapılıyor. İmplant tedavisinde protez de olduğu gibi kayma, düşme veya sallanma gibi problemler görülmüyor.

İmplant Tedavi Süresi

Diş Gebze merkezinde yapılan implant cerrahisi kısa sürede iyileşiyor. Alt dişlerin iyileşme süresi 2 ayken üst dişlerin iyileşme süresi 3 ay bir zaman alıyor. Fakat implant diş yapılırken operasyon esnasında kemik tozu kullanılmışsa iyileşme süresi 2 ay kadar uzayabiliyor. Tedavi süresinin tamamlanması hekimin gösterdiği başarıya göre ve kişinin direncine göre değişiyor.

İmplant içerisinde bulunan titanyum maddesi vücudun alerjik reaksiyon göstermesini önlüyor. Titanyum vücudun bağışıklık kazandığı bir madde olduğu için hiçbir şekilde yan etki göstermiyor. Bu hastanede çok rahat bir şekilde implant tedavisi başta olmak üzere diğer diş tedavilerini de yaptırabilirsiniz. Tedavi ücretleri de diğer hastanelere nazaran çok daha uygun fiyatlarda oluyor. Ücretler için hastane ile birebir görüşebilirsiniz.

(0262) 643 78 00 - 08

Sorularınız için randevu alabilirsiniz.