Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Ağız diş sağlığı çocukluk çağlarından itibaren dikkat edilmesi gereken bir süreçtir. Hatta bu süreç bebeğin anne karnına düşmesi ile başlayarak, hayatımızın genel sürecini etkileyebiliyor. Vücudumuza aldığımız her besin ağız ve dişlerden geçtiği için bu süreç vücudumuzun genelini etkilemektedir. Sağlıklı bir diş yapısı görsel açıdan da önemlidir. Özgürce gülümseyebilmek ve kendimize güvenimizin geri gelmesi bakımından da ayrıca üstünde durulması gereken bir konudur. İşte bu amaçla Kocaeli Darıca ilçesinde hizmet veren Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi faaliyetlerini her geçen gün geliştirmektedir.  Diş tedavisi alanındaki teknolojik gelişmeleri hastaları ile birleştiren merkez hastalarına bu hizmetleri sunarken sosyal güvenlik haklarınızı kullanmanız konusunda sizlere yardımcı oluyor. Diş çekimi, kaplama, dolgu ve diğer diş tedavilerinde uzman kadrosu ve teknik ekibi hizmet veren merkezimizde acil diş hizmetlerini de bulabiliyorsunuz.

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Diş Sağlığının İnsan Vücudu İçin Önemi

Diş sağlığının hayati öneme sahip olduğundan yukarıda bahsetmiştik. Dişlerin bağlı bulunduğu kılcallar kalp damar sağlığı, ağız hijyeni, ağız kokusu ve dişlerin doğal yapısını koruması bakımından önemlidir. Bu konudaki yapılan araştırmaları yakından takip eden Darıca Ağız Diş Sağlığı Merkezi hastalarının merak ettiği tüm konularda detaylı bilgi veriyor. Diş ve diş eti problemleri gibi konularda fobilerinizi bir tarafa bırakarak, daha sağlıklı bir hayat sürmek için ilgili merkezin sağlık danışmanları ile görüşebilirsiniz. Ayrıca tedavi öncesi, tedavi sırasında ve tedavi sonrasında yapmanız gerekenler, kullanmanız gereken ilaçlar ve medikal malzemeler konusunda da hastalar bilgilendirilmektedir. Yukarıda belirtilen tedavi metotlarının yanında farklı malzemelerden yapılan diş çeşitleri, yapısal bozuklukların giderilmesi ve tedavi süresi ile ilgili tüm merak ettiklerinizi merkezinize danışabilirsiniz.

Online Hizmetler ve Tedavi Kolaylıkları

Online hizmetler her alanda kendini gösterdiği gibi sağlık hizmetleri konusunda son derece işlevsel bir yapı üstlenmektedir. Ayrıca internet sistemi üzerinden randevu almak, randevu iptali yapmak, hekim seçme hakkı gibi tüm hizmetlerle ilgili işlemlerinizi dakikalar içinde gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca Darıca Ağız Diş Sağlığı Merkezi danışmanlık hizmetlerini kurumun resmi sitesi üzerinden alabiliyorsunuz.  Mevcut siteyi 7/24 kullanma kolaylığı ve daha fazlası için telefonla arayabilir ya da site uzantısını tıklayabilirsiniz.  Böylece tedavi metotları, diş çeşitleri, diş ölçüm birimleri, fiyat araştırması ve ödeme kolaylıkları gibi tüm konularda karşılaştırma yapabiliyorsunuz. Ayrıca firma sitesi üzerinde ayrıntılı iletişim bilgisi, uydu görselleri ve adres bilgisine de ulaşabilirsiniz.

 

(0262) 643 78 00 - 08

Sorularınız için randevu alabilirsiniz.