Çayırova Diş Polikliniği

Çayırova Diş Polikliniği

Özel Diş Polikliniğini Neden Tercih Etmelisiniz?

Etrafımızda diş polikliniklerinin her geçen gün artıyor olması hastaların seçeneklerinin çoğalmasına da olanak sağlamaktadır. Devlet kuruluşlarında sıra bulamayan, sıra beklemek istemeyen ya da devlet hastanesine zaman ayıramayacak her hasta özel polikliniklere giderek diş işlemlerini daha kısa sürede ve daha ekonomik bir şekilde yaptırmaktadır. Çayırova diş polikliniği diş ve ağız işlemlerini profesyonel hekimlere yaptırabileceğiniz bir kurumdur. Randevu sistemi ile çalışan poliklinikte önemli olan hasta memnuniyetidir. Bu kapsamda faaliyet gösteren diş polikliniğinde hastalarını anlayan ve memnun etmek için elinden geleni yapan hekimler vardır. Özellikle yıllardır bu mesleğe gönül vermiş hekimler en zorlu diş işlemlerinde bile profesyonelliğini gözler önüne sermektedir. Tereyağından kıl çeker gibi yapılan tüm işlemlerde ağrısız hasta memnuniyeti önemsenen mevzular arasındadır.

Çayırova Diş Polikliniği

Hastalara Birebir İlgi Özel Diş Polikliniklerinde!

Hastalar psikolojik olarak kendini etkilemeyi çok rahat başarır. Psikolojisi hazır olmayan bir hastaya herhangi bir diş işlemi yapmak ise oldukça güçtür. Çayırova diş polikliniği hekimleri işlem öncesi hastalarını psikolojik olarak hazırlamayı tercih eder. Psikolojisi hazır olan her hasta daha sakindir ve işleme de psikolojik olarak hazırdır. İşlem sırasında özel ilgi en üst seviyededir. İşlem sırasında yapılan tüm adımlar hastaya aktarılır ve rahatlaması sağlanır. Psikolojik olarak kendini korkutan birçok hasta özel diş poliklinikleri sayesinde bu korkuyu yenebilir. Diş oldukça zor bir bölümdür. Hekim ne kadar profesyonel olursa sorunlara daha kısa sürede müdahale edebilir. Hastanın psikolojisi, alanında uzman olması, işlem sırasındaki yöntemleri hepsi bir arada olunca çekilmez gibi görünen her türlü sorun daha kısa sürede çözümlenebilir.

7/24 Diş Polikliniği Hizmeti

Hiç ağrımaz dediğini dişinizin gecenin bir yarısı ağrıdığını düşünün. Yapacağınız ilk şey konumuza göre bir poliklinik aramaktır. Çayırova diş polikliniği 7/24 poliklinik hizmeti vererek mağduriyetinizi gidermektedir. Günün her saati kesintisiz olarak hizmet veren bu poliklinikte her zaman uzman diş hekimleri vardır. Ağrısından duramadığınız her türlü diş problemi için bu şekilde faaliyet gösteren polikliniklere başvurabilirsiniz. Sabahın olmasını beklemeden randevu dahi almadan bu polikliniğe giderek ağrı sancı çekmenize de gerek kalmaz.

(0262) 643 78 00 - 08

Sorularınız için randevu alabilirsiniz.