Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Darıca

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Darıca

İnsan hayatının en önemli ve her döneminde ihtiyaç duyulan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Darıca insan hayatında yeri çok önemlidir. Ağız ve Dişlerde yaşanan problemler insan hayatını ve psikolojisini olumsuz olarak etkilemektedir. Ağız ve dişlerde yaşanan sağlık problemleri başka hastalıkların habercisi de olabilir.  Bu nedenle ağız ve diş sağlığına çok dikkat edilmesi gerekir ve yılda 3 defa normal kontrollere gidilmelidir. Çocukluktan başlanması gereken diş koruma ve kontrolleri ilerleyen yaşlarda daha az sorunla karşılaşması anlamına gelmektedir. Doğru diş fırçalama ve düzenli diş ipi kullanımı önemli rol oynamaktadır.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Darıca

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Darıca’da Uygulanan Tedaviler

  • Endodonti
  • Periodontoloji
  • Pedodonti
  • Ağzı ve Çene Cerrahisi
  • İmplantoloji
  • Estetik diş hekimliği
  • Protez
  • Ortodonti

Diş ve Ağızla olan ilgili bütün sorunları Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Darıca yaptırılabilir. Bu kolaylıkların sağlandığı merkez sayesinde birçok işlemi tek bir merkezde tedavisi sağlanmaktadır.  ,Bireylerin kendileri için ya da çocuklarını getirdiklerinde aynı kontrollerin kendileri içinde gerçekleşebilmektedir. Tek merkezde toplu olarak yaşanan bütün sorunlara çözüm odaklı olması darıca için muhteşem bir fırsat olmuştur. Uygulanan tedavilerin iyileşme süreci hastaların yaşlarına ve çene kemik yapılarına göre değişiklik göstermektedir. Bu tedavilerin uygulamaları hastalara ve tedaviye göre de değişiklik gösterdiği bilinmektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Darıca Fiyatları

Uygulanacak tedaviye ve tedavisi süresine göre fiyatlar belirlenmektedir. Birçok çeşitte diş soru ya da diş eti hastalıkları olabileceği için fiyatların netliği imkânsızdır. Normal olarak kontrol sağlandıktan sonra problemler belirlenip fiyatlar çıkartılmaktadır. Her yerde fiyat aralıkları belirli şekilde ve belirli aralıklarda sabit şekildedir. Kur olarak satın alınan diş malzemeleri kurların değişimiyle fiyat değişimleri yaşanmaktadır. Diş tedavisi sırasında hastadan sigara, alkol ve dişe zarar verecek asitli içeceklerden uzak durulması gerektiği belirtilmektedir. Bu kurallar uygulandığında diş rengi tedaviden sonra daha temiz ve beyaz renkte görünmektedir. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Darıca istenilen hizmeti telefonla iletişime geçilerek öğrenilebilir.

(0262) 643 78 00 - 08

Sorularınız için randevu alabilirsiniz.